W czym możemy Ci pomóc? 71 781 22 01

Sale konferencyjne KGHM Cuprum

Sale konferencyjne KGHM Cuprum

Sale konferencyjne
mieszczące
do 250 osób

Inteligentny budynek
i nowoczesny
system audiowizualny

Centrum Wrocławia,
tylko 500 m
od Rynku

W samym sercu miasta, w nowoczesnym budynku Cuprum Novum, mają Państwo do dyspozycji trzy sale konferencyjne o łącznej powierzchni 250 m2. Zastosowany system mobilnych ścian umożliwia ich dowolne łączenie, co pozwala nam na dostosowanie przestrzeni do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Mniejsze sale doskonale nadają się do przeprowadzania szkoleń, warsztatów i spotkań biznesowych, natomiast Sala Wielka, o powierzchni 250 m2, jest idealna do organizacji kongresów i konferencji, nawet dla 250 osób.

Wszystkie sale są klimatyzowane, posiadają osobne wejścia, dostęp do bezprzewodowego Internetu i – co również jest nie bez znaczenia – do światła dziennego. Na ich wyposażeniu znajduje się nowoczesny system audiowizualny (rzutnik multimedialny, automatycznie opuszczane ekrany, mikrofony bezprzewodowe, nagłośnienie). Goście mogą także skorzystać z laptopa oraz flipchartów.

Na terenie budynku znajduje się salka Foyer o powierzchni 32 m2, która doskonale sprawdza się w przypadku kameralnego szkolenia lub narady dla 10-12 osób.

W hallu przed salami umieszczono ekran LCD, który można wykorzystać do zamieszczenia informacji o organizowanych spotkaniach lub o jego sponsorach.

Sprawdź dostępność

Cuprum

Argentum

Aurum

Wielka

Foyer

Catering

Naszym Klientom oferujemy nie tylko nowoczesne sale konferencyjne, ale także możliwość obsługi cateringowej odbywających się w budynku Cuprum Novum spotkań. Dzięki współpracy z firmą DIAPOL Catering, możliwe jest zorganizowanie przerwy kawowej, jak i innych usług cateringowych – w zależności od wymagań i preferencji Klientów, a także charakteru organizowanych przez Nich wydarzeń.

DIAPOL Catering to firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w obsłudze szkoleń, konferencji, imprez firmowych, przyjęć okolicznościowych oraz rozmaitych eventów. Współpracujemy z nią od wielu lat i wiemy, że posiłki, jakie Państwu zaserwują, będą najwyższej jakości.

Lokalizacja

Biurowiec CUPRUM Novum
ul. gen. Wł. Sikorskiego 2-8
53-659 Wrocław

Obiekt rekomendowany

Kontakt:

Aleksandra Chmielewska-Cebula
tel. 71 78 12 205
kom. 785 930 024
wyślij e-mail:

ul. Gen. Władysława Sikorskiego 2-8, 53-659 Wrocław