W czym możemy Ci pomóc? 71 781 22 01

11. Bieg Firmowy na rzecz Fundacji Everest z udziałem drużyny KGHM CUPRUM!

11. Bieg Firmowy na rzecz Fundacji Everest z udziałem drużyny KGHM CUPRUM!

W minioną sobotę 13 maja we Wrocławiu na Stadionie Olimpijskim odbył się 11. Bieg Firmowy, w którym uczestniczyli pracownicy KGHM CUPRUM. Wydarzenie to było także świetną okazją do integracji i sympatycznego spotkania pracowników Spółki poza codziennym miejscem pracy.

Bieg Firmowy jest cykliczną, charytatywną sztafetą biegową dedykowaną dla pracowników firm. Uczestnicy w pięcioosobowych drużynach mieli do pokonania trasę łącznie o długości 25 kilometrów oraz ważny cel, pomoc i wsparcie 12 podopiecznych Fundacji Everest.  Zebrane podczas biegu pieniądze zostaną przekazane dla dzieci z niepełnosprawnościami, które wymagają kosztownego leczenia i rehabilitacji, a znajdują się w trudnej sytuacji materialnej.

Biegaczom towarzyszyła dobra zabawa i duch rywalizacji. Nasza sztafeta zajęła 249 miejsce z 1249 w klasyfikacji drużynowej.

Mamy nadzieję, że za rok uda nam się zachęcić większe grono pracowników do aktywnego udziału w biegu. Nawet, jeżeli kondycja nie jest na najwyższym poziomie, a nogi chwilami odmawiają posłuszeństwa, liczy się dobra zabawa w szczytnym celu!

Serdecznie gratulujemy!