W czym możemy Ci pomóc? 71 781 22 01

Dwie godziny więcej dla rodziny – KGHM CUPRUM ponownie w akcji

Dwie godziny więcej dla rodziny – KGHM CUPRUM ponownie w akcji

Po raz kolejny KGHM CUPRUM przystępuje do akcji pod nazwą „Dwie godziny dla rodziny”. 15 maja br., w Międzynarodowym Dniu Rodzin, pracownicy naszej Spółki będą mogli zakończyć pracę dwie godziny wcześniej i spędzić dłuższe popołudnie
z Bliskimi.

Każdego roku Globalny Ruch Społeczny #2h4family ma inny motyw przewodni, który może stać się tematem rozmów w rodzinnym gronie lub inspiracją do wspólnego spędzania czasu. Motto tegorocznej edycji – POKOLENIOWY KLUB FILMOWY – zachęca do rodzinnego oglądania filmów wszechczasów. Warto zatem już dziś przeglądnąć program telewizyjny lub dostępne platformy streamingowe w poszukiwaniu ulubionych filmów familijnych, animowanych lub tych z czasów własnego dzieciństwa i zaplanować wspólny, domowy seans filmowy. Można też sięgnąć do własnego archiwum filmów z wakacji, uroczystości rodzinnych lub występów przedszkolnych swoich pociech, które przypomną nam wyjątkowe chwile, rozbawią lub wzruszą.

Wykorzystajmy także ten dodatkowy czas na kontakt z tymi członkami rodziny, z którymi ze względu na obecną sytuację epidemiczną spotkania nie są możliwe. Niech każda rozmowa w tym szczególnym dniu daje nam poczucie więzi i wsparcia.

Mamy nadzieję, że Międzynarodowy Dzień Rodziny będzie okazją nie tylko do dłuższego odpoczynku od obowiązków służbowych, ale przede wszystkim inspiracją do realizacji dobrych pomysłów na wspólne spędzanie czasu w rodzinnym gronie, które przyniosą dużo radości i ciepłych wspomnień.