W czym możemy Ci pomóc? 71 781 22 01

na zaprojektowanie, wykonanie graficzne oraz uruchomienie strony internetowej w języku angielskim, w tym uzupełnienie treścią i migracja danych z istniejącej strony projektu pn.: “VirtualMine – as a modeling tool for Wider Society Learning”. Wypozycjonowanie adresu strony. Zapewnienie hostingu i certyfikatu bezpieczeństwa przez okres 24 miesięcy oraz wsparcia technicznego przez okres 12 miesięcy

Przetargi

Zaprojektowanie, wykonanie graficzne oraz uruchomienie strony internetowej w języku angielskim, w tym uzupełnienie treścią i migracja danych z istniejącej strony projektu pn.: “VirtualMine – as a modeling tool for Wider Society Learning”. Wypozycjonowanie adresu strony. Zapewnienie hostingu i certyfikatu bezpieczeństwa przez okres 24 miesięcy oraz wsparcia technicznego przez okres 12 miesięcy.

Zapytanie ofertowe na zaprojektowanie, wykonanie graficzne oraz uruchomienie strony internetowej w języku angielskim, w tym uzupełnienie treścią i migracja danych z istniejącej strony projektu pn.: “VirtualMine – as a modeling tool for Wider Society Learning”. Wypozycjonowanie adresu strony. Zapewnienie hostingu i certyfikatu bezpieczeństwa przez okres 24 miesięcy oraz wsparcia technicznego przez okres 12 miesięcy.

Przetarg zakończono

Dokumenty do pobrania